• Polski
  • Slovak
A A A

Oferta pracy dla Słowaków oraz osób biegle posługujących się językiem słowackim

MM Brown Group  - właściciel marki CHOCOLISSIMO oraz CHOCOTELEGRAM - jest producentem ekskluzywnych zestawów czekoladowych z ręcznie robionymi pralinkami z najlepszych zakładów cukierniczych Europy. Najwyższej jakości czekolada adresowana zarówno do klientów indywidualnych jak i do firm jest eleganckim pomysłem na niepowtarzalny prezent dla najważniejszych klientów, współpracowników i kontrahentów.

Do zespołu fachowców w  dziale e-commerce (kanał sklepów internetowych) poszukujemy specjalisty chcącego realizować ambitne cele marketingowo – promocyjne.

Zadania:

- kompleksowa marketingowa obsługa sklepów internetowych w tym: chocolissimo.sk,

- współpraca z portalami internetowymi, społecznościowymi, wydawcami oraz programami partnerskimi,

- tworzenie i prowadzenie efektywnych kampanii promocyjnych we wszystkich możliwych źródłach przekazu elektronicznego

- współpraca z dostawcami rozwiązań IT, kreowanie potrzeb i atrakcyjnych funkcjonalności

- kreatywne tworzenie strategii i rozwiązań mających na celu rozwój sprzedaży poprzez sklepy internetowe,

- uczestniczenie w rozwoju oferty – współpraca z pozostałymi działami firmy

Od Kandydatów oczekujemy:

- bardzo dobrej znajomości języka słowackiego – native speaker
- co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego i/lub polskiego
- znajomości zagadnień związanych  z promocją i sprzedażą w internecie

- kreatywności, pomysłowości, skuteczności,

- wysokiej kultury osobistej,

- chęci do pracy i determinacji w realizacji zadań i projektów

- łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

- znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

- KOMFORTOWE WARUNKI PRACY

- ZATRUDNIENIE NA PODSTAWIE UMOWY O PRACĘ

- STAŁE WYNAGRODZENIE I PREMIĘ UZALEŻNIONĄ OD WYNIKÓW W PRACY ORAZ STOPNIA ZAANGAŻOWANIA

- PRACĘ W AMBITNYM, TWÓRCZYM ZESPOLE

- UROZMAICONE CZYNNOŚCI I   ZAGADNIENIA

- MOŻLIWOŚĆ KORZYSTANIA Z UBEZPIECZENIA ZDROWOTNEGO I GRUPOWEGO

- MOŻLIWOŚĆ DOSKONALENIA NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO

- MOŻLIWOŚĆ  UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH

Aplikacje proszę kierować na adres: agata.gadulska@chocolissimo.pl

Dla chętnych osób spoza Poznania przekażemy do dyspozycji mieszkanie służbowe. Oferujemy pomoc w przeprowadzce oraz załatwieniu formalności. Szczegóły do ustalenia w trakcie procesu rekrutacji.  Zapraszamy do Miasta Wartego Poznania J.

Autor:EK

Dodaj link do:www.digg.comwww.del.icio.uswww.dodajdo.com